Anketiranje kupaca

Objavljeno: 01.02.2021. 10:54

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d.  traži studente/ice za poslove anketiranja kupaca

Vrsta posla: poslovi anketiranja kupaca

Mjesto i adresa obavljanja posla: Dubrovnik

Početak i očekivano trajanje posla: anketiranje: 15.2. – 21.2.2021., školovanje nekad u periodu od 8.2. do 12.2.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 HRK/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni bi bili putni troškovi (2kn/km) za studente koji nemaju mjesto prebivališta na području grada u kojem se provodi anketiranje

Opis posla:

  • • anketiranje kupaca u poslovnici Lidla u Dubrovniku

Radno vrijeme:

  • • raspoloživost za smjenski rad i to od ponedjeljka do subote 6 do 7 sati te nedjeljom 5 sati
  • • potrebna je dostupnost tijekom tjedna predviđenog za anketiranje 15.02. - 21.02.2021. jer anketiranje kupaca traje tijekom cijelog radnog vremena trgovine te dostupnost i tjedan dana prije za školovanje

Ostale napomene i uvjeti:

Satnica u periodu od ponedjeljka do subote je 27 kn/sat, dok je nedjeljom 40,5 kn/sat. Kad počnete raditi kod nas, niste prepušteni sami sebi: proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje po principu učenja kroz rad u pozitivnoj i podržavajućoj radnoj okolini. Osim toga, kod nas imate velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju!

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti putem linka: