Administrativni poslovi

Objavljeno: 04.02.2021. 14:52

Digital corporation for eMobility d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Timski Asistent/ica

Vrsta posla: Timski Asistent/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička 1A, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 01.03.2021, na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40 HRK/po satu

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

* podrška financijskom timu u Minhenu sa administrativnim poslovima poput popunjavanja dokumenta, primanje/slanje pošte i slično

* održavanje urednog rada ureda u Zagrebu, ovo uključuje: nabavku uredske opreme, nabavku potrošnog materijala i slično

* opća podrška u radu tima u uredu u administrativnim i organizacijskim poslovima, te održavanje dobrih radnih uvjeta i atmosfere, ovo uključuje planiranje prvog dana sa novim zaposlenicima, pomoć u organiziranju timskih događaja i slično

* podrška u traženju novih zaposlenika

Posebna znanja i vještine:

* iskustvo u administrativnim i organizacijskim poslovima

* odlične organizacijske i komunikacijske vještine

* izvrsno znanje hrvatskog i engleskog jezika

* dobro znanje rada u Microsoft Office alatima

* interes za e-mobilnost i nove tehnologije

* pragmatičnost i odgovornost za rad, te sposobnost rada u timu i samostalno

Radno vrijeme: 15-20 sati po tjednu, po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: Obavezno slanje CV-a i motivacijskog pisma na engleskom