Web designer

Objavljeno: 04.02.2021. 15:52

Amy group d.o.o. traži studenta/icu za posao - Web designer sa WordPress iskustvom

Amy group d.o.o. traži studenta/icu za posao - Web designer sa WordPress iskustvom

Vrsta posla: Web designer sa WordPress iskustvom

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Početak Odmah, Trajanje posla Neograničeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

 web-design sa naprednim poznavanjem WordPress

 kreativni i operativni radovi na osnovu postojećeg CI/CD (korporativni identitet/design)

 social media design

 koncepcija, tehnička i grafička implementacija web stranica

 aktivno sudjelovanje u izradi Landing Pages i Web Shops optimiranih za UX

Posebna znanja i vještine:

 kvalifikacija za web design, studij ili usporedivo obrazovanje

 WordPress napredno poznavanje

 napredno poznavanje Adobe kolekcije (u InDesign-u, Illustratoru i/ili Photoshopu)

 dobro poznavanje Microsoft Office alata

 osnovno poznavaje HTML-a i CSS-a

 poznavanje oglašavanja u Social Media

 napredno poznavanje SEO

 napredno poznavanje content management sisteme (CMS, Wordpress)

 samostalnost, strukturiranost i pravovremenost

 dobro znanje engleskog jezika

Radno vrijeme: 09:00-15:00h

Ostale napomene i uvjeti: CV i Portfolio

Rok Prijave 10.02.2021

Način i kontakt za prijavu studenata: Emailom na: jobs@amy.group

Tel.:095/7443-993