Telefonsko anketiranje

Objavljeno: 05.02.2021. 09:52

Prizma d.o.o. centar za poslovnu inteligenciju traži studente/ice za telefonsko anketiranje

Vrsta posla: telefonsko anketiranje

Mjesto i adresa obavljanja posla: rad od kuće

Početak i očekivano trajanje posla: 10.02. – 26.02.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/radni sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Tražimo studente/studentice za provođenje telefonskih anketa od kuće koji mogu započeti s radom u srijedu (10.02.) i mogu raditi najkasnije do 26.02. Molimo da se jave isključivo ozbiljni kandidati koji su slobodni za rad u navedenom terminu. Prije samog početka rada svi kandidati moraju proći edukaciju koja će se održati dan ili dva ranije

Posebna znanja i vještine: jasno izražavanje, razvijene komunikacijske vještine, zainteresiranost za tehnologiju i rad.

Radno vrijeme: pon – pet od 16:00 do 20:45, sub od 10:00 do 15:00

Ostale napomene i uvjeti: potrebno je imati vlastitu opremu (laptop ili PC s operativnim sustavom Windows, slušalice sa mikrofonom, Internet sa neograničenim prometom)

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava preko linka https://www.prizmacpi.hr/?page_id=263