Rad u trgovini

Objavljeno: 08.02.2021. 12:52

Mrkvica d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovini

Mjesto obavljanja posla: Bukovačka cesta 27, Ulica kneza Ljudevita Posavskog 34a

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, kontinuirani rad kroz akademsku godinu, obavezan rad subotom popodne od 14-21h i nedjeljom od 08-14h te rad kroz tjedan u jutarnjim satima po dogovoru 3-4 dana

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56kn, nedjelja uvećana za 50%

Opis posla: prodavač/ica u radu u trgovini s domaćim proizvodima.

Posebna znanja i vještine: potrebno je iskustvo u  trgovini te rad na blagajni minimalno 6 mjeseci.

Radno vrijeme: jutarnja smjena 3-4  dana u tjednu ili rad subota popodne i nedjelja ujutro

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni: u dogovoru sa studentom

Ostale napomene i uvjeti: osoba treba biti odgovorna.

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail za prijavu: posao.mrkvica@gmail.com