Software Engineer (m/ž)

Objavljeno: 09.02.2021. 08:52

myRent d.o.o. traži studenta/icu za posao IT - Software Engineer (m/ž)

Vrsta posla: IT - Software Engineer (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Zagrebački velesajam, paviljon 12, 1.KAT

Početak i očekivano trajanje posla: 1.3.2021 na dulje radno vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 75,00 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: myRent firma traži djelatnika (m/ž) Software Engineera sa znanjem C#, mySQL, CSS, HTMLa, Javascripta, jQuerya u .Net MVC okruženju.

Posebna znanja i vještine: poznavanje C# jezika i .Net razvojnog okruženja, rad u .Net MCV okruženju, poznavanje front end tehnologija CSS/HTML/Javascript, razumijevanje objektno orijentiranog programiranja

Radno vrijeme: 9-17h

Ostale napomene i uvjeti: Tražimo osobu koja će nas na dulje vrijeme pratiti (dugoročni period) i biti dio core tima.

Način i kontakt za prijavu studenata: kontakt na mail s životopisom na davor@myrent.hr