Administrativni poslovi

Objavljeno: 10.02.2021. 11:52

Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Rad od kuće ili iz ureda (Zagreb, Strojarska cesta 22)

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada je 1.3. Očekivano trajanje rada na projektu je četiri tjedna (ako se radi puno radno vrijeme).

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Zbog unapređenja naše baze podataka i grafičkog predstavljanja naših članova, Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora radi na projektu kojim sve osnovne podatke želi prikazati putem aplikacije Google Karte. Cilj je napraviti Google Kartu njemačke privrede u Republici Hrvatskoj. Projekt zahtijeva upoznavanje s bazom podataka članova Komore te unosom svih potrebnih podataka u Google Karte. Projekt se u potpunosti provodi na njemačkom jeziku.

Posebna znanja i vještine: znanje rada na računalu (Office paket, App Google- rad na Google Kartama je prednost), odlično znanje njemačkog jezika u govoru i pismu, otvorenost prema promjenama, sposobnost prihvaćanja novih ideja, kreativnost i motiviranost, točnost i ažurnost u obavljanju radnih zadataka

Radno vrijeme: 6-8 sati dnevno

Ostale napomene i uvjeti: Uz prijavu molimo poslati životopis.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave poslati na info@ahk.hr