Rad u pozivnom centru

Objavljeno: 10.02.2021. 07:52

Telegold d.o.o. traži studente/ice za rad u pozivnom centru

Vrsta posla: agent/ ica pozivnog centra

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ulica Nike Grškovića 14, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/ h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Zanima te financijsko tržište?

Imaš iskustva sa financijama ili jednostavno želiš naučiti više i iskusiti se u tom području? Odlično! Na pravom si mjestu!

Tvoji zadaci su da pratiš financijsko tržište, komuniciraš putem telefona i e-maila sa stranim i domaćim klijentima,educiraš i vodiš naše klijente kroz njihova ulaganja. Mi ćemo te educirati o revolucionarnim platformama umjetne inteligencije (AI) Algowave i Endor kako bi iskoristio to znanje i koristio ga pri radu s klijentima.

Ako si odgovorna, motivirana, komunikativna osoba koja se razumije  u kriptovalute, s dobrim poznavanjem hrvatskog i engleskog jezika (poznavanje i drugih jezika dodatna je prednost) te koja je spremna na usvajanje novih znanja i iskustava, prijavi se i postani dio našeg tima!

Radujemo se suradnji! :)

Posebna znanja i vještine: Engleski jezik (C1)

Radno vrijeme: Po dogovoru, minimalno 4 dana u tjednu po 6 h. (Ponedjeljak: 10:00 h -18:00 h, Utorak: 10:00 h -18:00 h, Srijeda: 11:00 h – 19:00 h, Četvrtak: 11:00 h – 19:00 h, Petak: 10:00 h -18:00 h).

Ostale napomene i uvjeti: ostvarivanje bonusa na plaću. Nema rada vikendom i blagdanima.

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati CV na email adresu info@tele-gold.com