Digitalni marketing

Objavljeno: 12.02.2021. 16:54

Točka sna d.o.o. traži asistenta/icu u digitalnom marketingu

Vrsta posla: asistent/ica u digitalnom marketingu i web administraciji

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 1.03.2021., nakon završenog studija stalno zaposlenje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn/sat

Opis posla: kreiranje sadržaja za društvene mreže, administracija naših web trgovina, izrada promocija i oglasa te ostale aktivnosti vezane uz ovu poziciju. Poslujemo putem sljedećih web trgovina: www.lafaboo.com, www.ledlenser.hr, www.leatherman.hr

Posebna znanja i vještine:

Interesa za područje digitalnog marketinga

Znanje o načinu na koji funkcioniraju društvene mreže

Visoku razinu pismenosti

Organiziranost i sistematičnost

Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Proaktivnost i želju za učenjem i razvijanjem

Kreativnost u osmišljavanju marketinških aktivnosti i odgovornost u izvršavanju zadataka

Odlično poznavanje rada na računalu

Kandidat je apsolvent koji je pri kraju studija

Radno vrijeme: 09:00-17:00h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: slanje molbe isključivo mailom, poslati životopis i motivacijsko pismo