Asistent/ica u prodaji

Objavljeno: 15.02.2021. 12:54

ch-aviation services d.o.o. traži studenta/icu za poziciju – Asistent/ica u prodaji

Vrsta posla: Asistent u prodaji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Heinzelova 70a

Početak i očekivano trajanje posla: Prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Troškovi prijevoza (100 HRK/mj.)

Opis posla: Asistent u odjelu prodaje, administracija baza podataka, istraživanje kontakata i prodajnih leadova, ponude

Posebna znanja i vještine: Obvezno: odlično znanje engleskog jezika, razvijene komunikacijske vještine, interes za zrakoplovnu industriju, informatička pismenost, završna godina studija.

Dodatna znanja i vještine: prethodno iskustvo s Microsoft Office paketom, znanje/iskustvo u zrakoplovnoj industriji

Radno vrijeme: Prema dogovoru (fleksibilno radno vrijeme)

Ostale napomene i uvjeti: mogućnost napredovanja i razvoja karijere, okruženje koje potiče rast i razvoj, kao i proaktivnost svih članova tima, interni trening

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijava obvezno treba biti na engleskom jeziku (životopis i motivacijsko pismo) putem linka https://ch-aviation.jobbase.io/job/mtvjc3e7

You like structure, paying attention to details and you love aviation? If so, you might just turn your passion into a full time job!

Founded in Chur in Switzerland, ch-aviation has become one of the most influential airline intelligence provider in the world. Today, ch-aviation serves more than 2 million users each year and is proud to count hundreds of companies in the airlines industry as its customers.

We are looking for a Partnership Development Data Specialist. If you have basic aviation knowledge, would call yourself persistent and well organized person, we are here to offer you a full time position in a growing international aviation company!

Your prime focus will be nurturing existing relationships with airlines and lessors, researching airlines and lessors’ contacts, establishing contact suitable for a specific inquiry, and systematically assisting data researchers validating data entries.

You would be a part of our Fleets Data team, located in Zagreb.

An ideal candidate is a person with basic aviation knowledge, who will work in our Zagreb office, with the company's mentorship. The position does not require any business travel.

DATA PARTNERSHIP DEVELOPMENT SPECIALIST

WE'RE LOOKING FOR YOU.