Desktop administrator (m/ž)

Objavljeno: 16.02.2021. 10:54

Infosistem d.d. traže Desktop administratora (m/ž)

Vrsta posla: Desktop administrator (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Savska opatovina 36, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla:  od 12.03.2021. na 3-6mjeseci sa mogućnošću produljenja

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Administracija i otklanjanje problema u radu stolnih računala, osnovne operacije na imeničkom servisu Windows operativnog sustava (otvaranje/zatvaranje korisničkih računa, grupe, sustav el. pošte i sl.) i osnovne operacije na virtualizacijskoj platformi (konfiguriranje i instalacija operativnih sustava i sl.)

Posebna znanja i vještine:

Osnovno poznavanje Windows operativnih sustava, sklonost i spremnost na učenje i rješavanje problema

Radno vrijeme: fleksibilno od 08:00-12:00 ili od 12:00 do 16:00

Ostale napomene i uvjeti:

Jedan student/studentica  će raditi od 8-12, a drugi od 12-16, ne cijelo vrijeme i fleksibilno kako bi se omogućilo da studenti izvršavaju svoje obaveze na fakultetu. Lista poslova nije konačna. Ne očekuje se znanje već konstruktivno, pro-aktivno razmišljanje i predlaganje rješenja koja će se diskutirati sa iskusnijim kolegama te tako usvajati znanja i iskustva

Način i kontakt za prijavu studenata: isključivo mailom na posao@infosistem.hr sa naznakom „ZA STUDENTSKI POSAO- Desktop administrator“