Administrativni posao

Objavljeno: 18.02.2021. 10:55

Nila Media Grupa d.o.o. traži asistenta/icu direktoru kod prodaje, administracije i webu

Vrsta posla: asistent direktoru kod prodaje, administracije i webu.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Kajzerica, Južna Obala III broj 15.

Početak i očekivano trajanje posla: 18.02. do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): po dogovoru

Opis posla:

Želiš dinamičan posao i spreman si učiti šta znači biznis u praksi. Zbog stalnog povećanja obima posla tražimo vrijednu, komunikativnu i ambicioznu osobu za asistenta u organiziranju posla i provođenju dnevnih zadataka, administracije, prodaje i weba

Posebna znanja i vještine:

Prednost imaju studenti sa znajem i vještinama rada na webstranicama, socijalnim mrežama, vozačkom dozvolom B kategorije i posjedovanjem osobnog vozila. Najvažniji uvjet je volja za radom, iskrenost i poštenje, ostalo se sve da naučiti i dostići.

Radno vrijeme: od 09:00 do 15h

Ostale napomene i uvjeti:

Tražimo osobu za dugoročno zapošljene, na zadnjoj godini faksa koja traži ozbiljan posao. Budući da se tvrtka bavi trgovinom i zdravljem prednosti imaju studenti ekonomije, farmacije, nutricionizma i webdizajna