Administrativni posao

Objavljeno: 19.02.2021. 10:55

Hansgrohe d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Hansgrohe d.o.o. - Horvatova 82, 10010 Zagreb - Buzin

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, očekivano trajanje – nema roka, prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/h.

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Tražimo studenta/icu za administrativne poslove koji obuhvaćaju poznavanje engleskog jezika, odlične komunikacijske sposobnosti na (javljanje na telefon), poznavanje rada na računalu (MS Office/SAP/Synesis) volju za radom i učenjem, prednost imaju studenti koji se razumiju u tehničke sfere poznavanja sustava za vodu vezanih uz slavine, očekuje se da će student/ica preuzeti područje reklamacija i servisnih partnera, vođenje dokumentacije (skeniranje,arhiviranje)

Posebna znanja i vještine: MS Office/SAP/Synesis

Radno vrijeme: za početak i vrijeme prilagodbe 3 dana u tjednu po nekoliko sati

Ostale napomene i uvjeti: mogućnost stalnog zaposlenja

Način i kontakt za prijavu studenata: Životopis ( i pismo namjere je dobrodošlo, ali nije nužno ) na engleskom poslati na: silvija.herjavic@hansgrohe.hr