Agent/ica u call centru

Objavljeno: 11.03.2021. 12:57

Assist d.o.o. traži studente/ice za posao – Agent/ica u call centru

Vrsta posla: Agent u call centru – administrativni posao

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Avenija Dubrovnik 46

Početak i očekivano trajanje posla: 29.3.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/sat (nakon edukacije); 26,56 kn/h (za vrijeme edukacije) + isplata razlike na prvoj idućoj plaći

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni troškovi (u iznosu do 1.000 kn, ovisno o mjestu stanovanja)

Opis posla: pružanje korisničke podrške odgovaranjem na dolazne upite telefonskim i digitalnim kanalima na engleskom i njemačkom jeziku

Posebna znanja i vještine: izvrsno poznavanje i njemačkog i engleskog u govoru i pismu; komunikativnost, snačažljivost, fleksibilnost, informatička pismenost

Radno vrijeme: Ponedjeljak – nedjelja; jutarnja i popodnevna smjena – centar je otvoren od 8-23 h

Ostale napomene i uvjeti: plaćena edukacija (traje 3 tjedna), motivacijske nagrade i bonusi za odlične rezultate, poklon dobrodošlice, razlićite aktivnosti on-site, fleksibilnost

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave slati e-mail adresu: hrcroatia@assistdigital.com