Arhitekt na projektu

Objavljeno: 11.03.2021. 15:58

Ured ovlaštene arhitektice Maša Varga  traži studenta/icu za pomoćne poslove

Vrsta posla: arhitektura

Mjesto i adresa obavljanja posla: Trg slobode 17, Zlatar

Početak i očekivano trajanje posla: početak 1.4., rad po potrebi

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: sudjelovanje na idejnim, glavnim i izvedbenim projektima arhitekture, urabanizma i interijera, natječajni radovi, izmjere i iscrtavanje postojećih stanja, priprema projektno tehničke dokumentacije.

Posebna znanja i vještine: Autocad, 3d alati – Skechup+Lumion, grafička obrada – Photoshop, Office paket

Radno vrijeme: po dogovoru u uredu ili od kuće

Ostale napomene i uvjeti: tražimo studenta/studenticu završne godine arhitektonskog fakulteta za ispomoć prema dogovoru uz mogućnost zaposlenja nakon diplome

Način i kontakt za prijavu studenata: 099/6691330, masa@studio-varga.com / 098/9779424, vinka@studio-varga.com

www.facebook.com/MVArhitektura