Administrativni poslovi

Objavljeno: 12.03.2021. 08:56

SGS Adriatica d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Back office Executive

Vrsta posla: Back office Executive (administracija)

Mjesto obavljanja posla:  Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 01.05.2021. (može i ranije), očekivano trajanje je do daljnjega

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  30 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Naknada za prijevoz (autobusna karta

Opis posla: kontaktiranje s klijentima, informiranje klijenata o uslugama, slanje upitnika i promotivnih materijala, administrativni poslovi (primanje upita, izrada raznih analiza, izvještaj, potvrda, kompletiranje ponuda, vođenje datoteka vezanih uz rad sektora u pismenom ili elektroničkom obliku i dr.), koordinacija postojećih klijenata

Posebna znanja i vještine: Napredno korištenje slovenskog jezika (C1-C2), Engleski jezik (B1), Komunikativnost i socijalne vještine, oragnizacijske vještine, kompjuterska pismenost (rad u aplikaciji)

Radno vrijeme: radnim danima PON-PET 8-16h

Uvećanja za:

- Suglasnost za Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: Tražimo odgovornu osobu koja ima želju učiti i razvijati se u međunarodnom okruženju i koja je spremna učiti i razvijati se u sklopu uredske administracije s naglaskom na komercijalne poslove. Idealan kandidat/kandidatkinja bi trebao/la aktivno koristiti slovenski jezik, biti pri kraju svojih studentskih obaveza ili biti u mogućnosti raditi uz studij te je zainteresiran za ostanak u sklopu organizacije

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom  na posao.hr@sgs.com