Digital Advertising Junior (m/ž)

Objavljeno: 22.03.2021. 09:55

Inspiracija digital d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Digital Advertising Junior (m/ž)

Vrsta posla: Digital Advertising Junior

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Radoslava Lopašića 14

Početak i očekivano trajanje posla: početak od travnja 2021., trajanje po dogovoru.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn / sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: kreiranje kampanja digitalnog oglašavanja (Google, Facebook, LinkedIn); istraživanje tržišta, konkurencije i ključnih riječi; sudjelovanje u copywritingu i dizajnu; analiza, optimizacija i izvještavanje rezultata digitalnih kampanja; istraživanje trendova; postavljanje sustava praćenja kroz relevantne alate (Google Analytics, Google Tag Manager)

Posebna znanja i vještine: osnovno poznavanje nekih od alata oglašavanja kao Google Ads, Facebook Ads Manager, Google Analytics; analitičnost, proaktivnost i želja za učenjem; odgovornost i preciznost u radu; komunikativnost i timski rad; izvrsno znanje hrvatskog engleskog jezika u govoru i pismu; samostalan rad u MS Office alatima

Radno vrijeme: puno radno vrijeme od 9 do 17 h

Ostale napomene i uvjeti: nudimo priliku za učenjem i razvojem novih vještina u području digitalnog marketinga; službeni laptop i mobitel; stručni mentor i onboarding proces; moderan, pet-friendly ured u centru Zagreba

Način i kontakt za prijavu studenata: životopis i motivacijsko pismo putem e-maila na inspiracija@inspiracija.com