Fizički poslovi

Objavljeno: 22.03.2021. 10:56

Grad Zagreb, Stručna služba Gradske skupštine traži studente/ice za fizičke poslove

Vrsta posla: teški fizički poslovi za potrebe pripreme i provedbe izbora za gradonačelnika Grada Zagreba, gradske zastupnike u Gradskoj skupštini Grada Zagreba, članove vijeća gradskih četvrti i članove vijeća mjesnih odbora Grada Zagreba

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb - Gradska uprava, Trg Stjepana Radića 1, Gradska skupština Grada Zagreba, Ulica sv. Ćirila i Metoda 5, Prostorije izbornog povjerenstva, Jakova Gotovca 12, Zagrebački velesajam, skladište Blato, Jelkovec, ul. Ladislava Šabana 10 i 18, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: u razdoblju od 29.3.2021. do 7.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kuna

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: PRIJENOS MATERIJALA U VREĆAMA, PRIJENOS UREDSKOG MATERIJALA, PRIJENOS INFORMATIČKE OPREME I NAMJEŠTAJA (UTOVAR, ISTOVAR, SELIDBA) – TEŠKI FIZIČKI POSLOVI

Radno vrijeme: uredovno radno vrijeme 9:00 h do 17:00 h, po potrebi rad u dane državnog blagdana, rad noću, prekovremeni rad i rad nedjeljom

Ostale napomene i uvjeti: Studenti/ce moraju dostaviti podatke – Ime i prezime i broj mobitela na e- mail jnabava.gsgz@zagreb.hr.

Način i kontakt za prijavu studenata: nakon dostavljenih podataka zainteresiranih studenata/tica isti će biti kontaktirani od strane Grada Zagreba, Stručne službe Gradske skupštine