Razno

Objavljeno: 23.03.2021. 06:55

Agroprojekt grupa d.o.o. traži studenta/icu za posao projektiranja

Vrsta posla: ADMINISTRATIVNI POSAO - PROJEKTIRANJE

Mjesto i adresa obavljanja posla: DARKA MATEŠE 2, 10251 DEMERJE, HRVATSKI LESKOVAC

Početak i očekivano trajanje posla: 23.03.2020. (neodređeno)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33,00 kn/h (8h radno vrijeme, moguć rad subotom i nedjeljom prema dogovoru)

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): 8 kn / radni dan naknada za prijevoz ZET-om

Opis posla: Asistencija direktoru oko pisanja e-mailova, crtanje u AutoCad-u, rad u grupi, administracija papira, projektiranje sustava, crtanje čeličnih konstrukcija.

Posebna znanja i vještine: MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), AutoCad (2D i 3D crtanje), Inventor (2D i 3D crtanje), Engleski jezik, Njemački jezik (prednost)

Radno vrijeme: 08:00 – 16:00, moguće i fleksibilno radno vrijeme prema fakultetskim obavezama, sve je moguće dogovoriti.

Ostale napomene i uvjeti: Studenti fakulteta strojarstva i brodogradnje (PREDNOST)

Način i kontakt za prijavu studenata: info@agroprojekt.hr, dolazak na lokaciju uz prethodnu najavu na broj telefona 091/4839-988