Turizam

Objavljeno: 23.03.2021. 09:56

Day 8 d.o.o. traži studente/ice za rad u turizmu

Vrsta posla: KUHAR/ICA, POMOĆNI KUHAR/ICA, SPREMAČ/ICA

Mjesto i adresa obavljanja posla: OTOK VIS, GRAD VIS, TVRĐAVA SV. JURJA (FORT GEORGE VIS)

Početak i očekivano trajanje posla: OD 15.05.-30.09.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30-40 KN/h, 6-10 SATI DNEVNO.

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): PRIJEVOZ DO POSLA I S POSLA, 2 OBROKA, KVALITETAN SMJEŠTAJ U GRADU VISU.

Opis posla: U KUHINJI: RAD U KUHINJI U OTEŽANIM UVJETIMA RADA, RAD U TIMU I SMJENSKI

SPREMAČ/ICA – ODRŽAVANJE KRUGA TVRĐAVE, MUZEJA, GALERIJE I PROSTORIJA ZA OSOBLJE I GOSTE.

Posebna znanja i vještine: OSNOVE ENGLESKOG JEZIKA, POZNAVANJE RADA U KUHINJI, POZNAVANJE RADA S PREPARATIMA ZA ČIŠĆENJE I ODRŽAVANJE. VOLJA ZA RADOM I STVARANJEM. MOTIVIRAJUĆE RADNO OKRUŽJE I MOGUĆNOST NAPREDOVANJA.

Radno vrijeme: SMJENSKI,

KUHINJA: OD 10:00-18:00, 16:00-23:00,

ODRŽAVANJE (SPREMANJE): OD 07:00-14:00.

Ostale napomene i uvjeti: MOGUĆE DRUGAČIJE SMJENE PORADI ZAHTJEVA KLIJENATA I MLADENACA. ALI U NARIJED NAJAVLJENO RASPOREDOM NA TJEDNOJ BAZI UNAPRIJED.

Način i kontakt za prijavu studenata: alen.v@fortgeorgecroatia.com , 091/2655-786