Finance Assistant (m/f)

Objavljeno: 24.03.2021. 14:56

Nanobit d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Želiš li se pridružiti dinamičnoj gaming industriji? Pridruži se Nanobit timu i započni razvitak svoje karijere!

Vrsta posla: asistent/ica u odjelu financija

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah/ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): min 30kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): mogućnost naknade za topli obrok

Opis posla: administrativni zadaci, zaprimanje, praćenje i kategorizacija ulaznih računa, asistentski poslovi direktoru financija, pripremanje dokumenata za knjigovodstvo

Posebna znanja i vještine: dobro poznavanje engleskog jezika, rad u Excelu

Radno vrijeme: 32+ sati tjedno

Ostale napomene i uvjeti: stalan rast i razvoj, ugodna atmosfera, svježe voće, besplatna kava, poticanje napretka

Prijave i dodatni detalji na linku: https://nanobit.talentlyft.com/jobs/finance-assistant-student-liG