Marketing

Objavljeno: 24.03.2021. 10:57

De tempore d.o.o traži studenta/icu za rad u odjelu marketinga

Vrsta posla: Pomoć u odjelu marketinga

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ulica grada Vukovara 284/6/Sjever D, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Pomoć pri vođenju društvenih mreža, operativna podrška pri održavanju web stranica, asistiranje u analizi marketing i PR kampanja i aktivnosti, asistiranje pri analizi i pozicioniranju brendova koje zastupamo, podrška pri izradi contenta, održavanje baze kupaca, pisanje kreativnih tekstova, po potrebi pomoć u pakiranju nakita

Posebna znanja i vještine: MS Office, izvrsno poznavanje engleskog u govoru i pismu,izvrsno poznavanje rada i korištenje društvenih mreža, poželjno iskustvo u Google Ad i Google Analytics alatima

Radno vrijeme: Po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti:Poželjno je da je kandidat/kinja na završnoj godini fakulteta, smjera:

Marketing/Menadžment/Informatika

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-maila na administracija@gmail.com

TRAŽIMO STUDENTA/ICU ZA RAD U ODJELU MARKETINGA!

Opis posla:

  • Pomoć pri vođenju društvenih mreža (Instagram, Facebook)
  • Asistiranje pri analizi i pozicioniranju brendova koje zastupamo
  • Istraživanje, analiza i praćenje aktivnosti konkurencije
  • Operativna podrška pri održavanju web stranica
  • Podrška pri izradi contenta – za newslettere, akcije, posebne ponude i ostale promotivne aktivnosti
  • Održavanje baze kupaca i unošenje novih vjernih kupaca u loyalty program
  • Korištenje Google Ads i Google Analytics alata
  • Izrada i upravljanje digitalnim marketinškim kampanjama
  • Analiza izvještaja digitalnih marketinških kampanja
  • Cross-unit rad na više platformi i asistiranje u analizi marketing i PR kampanja i aktivnosti
  • Slikanje artikala za digitalne medije i web stranice
  • Komunikacija s kupcima
  • Po potrebi pomoć u pakiranju nakita
  • Pisanje kreativnih tekstova
  • Asistiranje u izradi vizuala za digitalne medije

Potrebna znanja i vještine:

  • Student/Apsolvent 5.godine, poželjan smjer: Marketing/Management/Informatika
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Izvrsno poznavanje rada i aktivno korištenje društvenih mreža
  • Poželjno iskustvo na WordPress i Mailchimp platformi
  • Poželjno iskustvo poznavanja Google Analytics, Google Ads i Google My Business alata

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom, uzbudljivom i poticajnom okruženju
  • Stabilna primanja
  • Priliku za osobni i profesionalni razvoj
  • Profesionalnu i odgovornu radnu okolinu

Poželjan profil osobnosti:

  • Kreativnost i otvorenost
  • Pedantnost i odgovornost
  • Fokusiranost na obavljanje i završavanje posla uz poštivanje rokova
  • Izražena motivacija za rad i uspjeh
  • Prilagodljivost i fleksibilnost
  • Proaktivnost
  • Sklonost timskom radu