Komercijalist u veleprodaji m/ž

Objavljeno: 25.03.2021. 14:57

Aranea toys d.o.o. traži komercijalista u veleprodaji  m/ž

Vrsta posla: komercijalist u veleprodaji  m/ž

Mjesto i adresa obavljanja posla: Borongajska 81a, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 12.4. na duže vrijeme.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- prezentacija prodajnog programa,

-svakodnevni kontakt s kupcima,

-praćenje i izvještavanje o poduzetim i planiranim prodajnim aktivnostima,

- ostali komercijalni poslovi po nalogu poslodavca

Posebna znanja i vještine: odlično znanje rada u MS office programu, posebno Excel, znanje englskog jezika

Radno vrijeme: 8-16 h

Ostale napomene i uvjeti: tražimo osobu na zadnjoj godini fakulteta, po mogućnosti apsolvent, zbog zasnivanja radnog odnosa na puno radno vrijeme