Rad u proizvodnji

Objavljeno: 26.03.2021. 07:56

Ledo plus d.o.o. traži studente/ice za rad u proizvodnji sladoleda

Vrsta posla: POMOĆNI RADNIK/CA U PROIZVODNJI SLADOLEDA

Mjesto obavljanja posla: ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 12. 4. 2021. – 31. 8. 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27,00 KN

Opis posla: PAKIRANJE SLADOLEDA, LJEPLJENE KUTIJA, RAD NA POKRETNOJ TRACI

Radno vrijeme: III. smjene koje se izmjenjuju po tjednima i to:

I smjena 6.00 DO 14.00;

II smjena 14.00 DO 22.00;

III. 22.00 DO 6.00 SATI

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:OBAVEZAN RAD SVAKI DAN OD PONEDJELJKA DO SUBOTE

Nema mogućnosti odabira  smjena.

Način i kontakt za prijavu studenata: sezonski@ledo.hr; 01/2385-830; 01/2385-831