Razno

Objavljeno: 26.03.2021. 10:57

Foreo Adria d.o.o. traži studente/ice za poslove - Social Media/ eCommerce/ Brand Ambassador

Vrsta posla:  Social Media/eCommerce/Brand Ambassador

Mjesto i adresa obavljanja posla: Foreo Adria d.o.o., Radnička 202, 10 000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla:  Istog trena - početak rada i trajanje po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

  • Social Media student
  • eCommerce student
  • Brand Ambassador student

Posebna znanja i vještine:

  • Znanje engleskog jezika (u govori u pismu)
  • Razumijevanje Digitalnih medija
  • Poznavanje poslovanja

Vještine koje tražimo:

  • Timski igrač
  • Želja za učenjem
  • Strpljenje
  • Dobre komunikacijske i organizacijske vještine
  • Osjetljivost na detalje
  • Odgovornost
  • Fokus na potrošače

Radno vrijeme:

Rad u smjenama (jutro i poslijepodne) - Ponedjeljak-Nedjelja (uključeni slobodni dani)

Pogodnosti rada s nama:

  • Besplatna kava u našoj prekrasnoj kantini!
  • Besplatan, privatni parking
  • Opušteno i fleksibilno okruženje

Način i kontakt za prijavu studenata: email: https://foreo.talentlyft.com/o/i5VagN

Početak i očekivano trajanje posla:  As soon as possible - negotiable start date and duration

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 HRK* per hour

Opis posla:

  • Proficiency in English (oral and written)
  • Digital Media savvy
  • Knowledge of business

Skills we’re looking for:

  • You have to be a team player
  • Eagerness to learn
  • Patience
  • Good communication and organisational skills
  • Attention to detail
  • Responsibility
  • Customer focus

Shift work (morning & afternoon) - Monday-Sunday (days off included)

Ostale napomene i uvjeti:

Perks of working with us:

  • Free coffee in our beautiful canteen!
  • Free, private parking lot with vigilance.
  • Relaxed and flexible environment.