Suradnik/ica u mrežnom operativnom centru

Objavljeno: 26.03.2021. 13:58

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET traži studente/ice za rad

Vrsta posla: honorarni suradnik u mrežnom operativnom centru - NOC

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: travanj 2021. uz moguće zasnivanje radnog odnosa po završetku fakulteta

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 – 35 kn

Opis posla:

  • zaprimanje i rješavanje mrežnih poteškoća unutar radnog vremena
  • aktivni nadzor rada aktivne mrežne opreme i mrežnih servisa unutar NOC dežurstva
  • implementacija aktivne mrežne opreme i mrežnih servisa u pristupnom i agregacijskom dijelu CARNET mreže za potrebe projekta e-Škole
  • održavanje uspostavljene infrastrukture i servisa za potrebe projekta e-Škole

Posebna znanja i vještine:

  • iskustvo rada sa korisnicima ili u korisničkoj podršci
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje računalnih mreža (TCP/IPv4, IPv6)
  • poznavanje mrežnih i usmjerivačkih protokola i topologija
  • poznavanje i samostalan rad s mrežnom opremom
  • poznavanje koncepta sigurnosti u lokalnoj računalnoj mreži
  • dobro poznavanje Windows i Linux operacijskih sustava
  • poznavanje MS Office alata (Word, Excell, Power Point, Outlook)
  • visok stupanj proaktivnosti, samoinicijative i poduzetnosti
  • otvorenost u komunikaciji, razvijene socijalne vještine
  • motiviranost, usmjerenost na ciljeve i predanost u njihovu ostvarivanju
  • prednost su tehnološki certifikati

Radno vrijeme: 09 -17 h

Ostale napomene i uvjeti:

  • stjecanje početnih iskustava o radu s mrežnim tehnologijama i internet protokolima
  • stalno stručno i profesionalno usavršavanje i stjecanje tehničkih certifikata
  • rad u mladom i dinamičnom timu
  • rad sa naprednom tehnologijom, stručno usavršavanje i stjecanje tehničkih certifikata
  • sudjelovanje u projektu e-Škole koji pridonosi jačanju obrazovnogsustava
  • sudjelovanje u projektu e-Škole koji pridonosi jačanju obrazovnog sustava

Način i kontakt za prijavu studenata: putem e-pošte posao@carnet.hr