Konobar/ica

Objavljeno: 30.03.2021. 13:58

BREWBITES restoran & sportski bar traži studente/ice za konobarske poslove

Vrsta posla: KONOBARICA / KONOBAR

Mjesto obavljanja posla: Brewbites u Arheološkom, terasa Arheološkog muzeja, Gajeva 10, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 31.3.2021. – 1.11.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 - 30 kuna po satu rada (ovisi o iskustvu i znanju).

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): povlaštena cijena obroka i pića iz restoranske ponude

Opis posla: Posluživanje pića, rad u šanku

Posebna znanja i vještine: Engleski jezik

Radno vrijeme: jutarnja smjena od 10h do 17h, večernja smjena od 17h do 00h, terasa radi od ponedjeljka do nedjelje, poželjno je da student/ica može raditi pet dana tjedno, ali prihvaćamo ako može tri ili četiri dana u tjednu

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

- rad u drugoj smjeni: obje se smjene plaćaju jednakim uvjetima