Promotor/ica

Objavljeno: 30.03.2021. 12:58

Sizis d.o.o. traži studente/ice za posao – Promotor/prodavač (m/ž)

Vrsta posla: PROMOTOR/PRODAVAČ

Mjesto i adresa obavljanja posla: ELIPSO, EMMEZETA, PEVEX

Početak i očekivano trajanje posla: 10.04. - 24.12.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): bonusi na ostvarenu prodaju (prosječna neto satnica s bonusima 45kn/h)

Opis posla: Promocija i prodaja Gorenje malih kućanskih aparata.

Posebna znanja i vještine: Prednost imaju kandidati s iskustvom u prodaji

Radno vrijeme: vikendom (ukupno tijekom vikenda cca 12 sati)

Ostale napomene i uvjeti:

  • Razgovor za posao (za dogovor poslati CV na e-mail sizis@sizis.hr)
  • Obavezna edukacija 14.09.2020. u 10h

Način i kontakt za prijavu studenata: CV poslati ISKLJUČIVO na e-mail sizis@sizis.hr .
U Subject mail-a OBAVEZNO napisati: GORENJE kandidat za ZAGREB