Razno

Objavljeno: 30.03.2021. 12:58

Zona zabave d.o.o. traži studenta/icu za održavanje i rad na samoposlužnoj autopraonici

Vrsta posla: održavanje i rad na samoposlužnoj autopraonici

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, City Center one East (Slavonska avenija 11D) i City Center one West (Jankomir 33)

Početak i očekivano trajanje posla: 1.4.-31.12.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): prema dogovoru u slučaju korištenja vlastitog vozila

Opis posla: održavanje samoposlužne autopraonice (kontrola ispravnosti, sitni popravci, održavanje higijene, punjenje sredstvima za pranje) i ostali poslovi prema upiti nadređenih. Održavanje samoposlužnog aparata za kavu (kontrola ispravnosti, održavanje higijene, punjenje)

Posebna znanja i vještine: Odgovornost, marljivost, korištenje osnovnog alata.

Radno vrijeme: rad vikendom, prema dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti koji žive u blizini City Centera one East, i mogu koristiti vlastito vozilo

Način i kontakt za prijavu studenata: prijavu sa životopisom poslati na mail: matija@zona-zabave.hr