Service desk podrška za interne korisnike

Objavljeno: 30.03.2021. 11:00

Zagrebačka banka d.d. traži studente/ice za rad u Service desk podršci za interne korisnike

Vrsta posla: razni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb (Samoborska 145, Jankomir)

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada je fleksibilan (tijekom mjeseca travnja), a trajanje posla minimalno 6 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

-rad u Service desk podršci za interne korisnike

- instalacija i upravljanje mobilnim mailom preko aplikacija, pomoć u migracijama na novu domenu, kloniranje računala, napredna analiza kvara računala te otklon istog, uspostava  i razmjena kriptiranih  datoteka, instalacija klijentskih aplikacija

- studenti/ce tehničkog usmjerenja (FER, TVZ i slični fakulteti)

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, odgovornost

Radno vrijeme: fleksibilno, po dogovoru u periodu od 8:00h do 18:00h (ovisno o mogućnostima studenta)

Ostale napomene i uvjeti: prijave do 12.04.2021.

Način i kontakt za prijavu studenata: posao@unicreditgroup.zaba.hr