Pomoćni radnik u kuhinji

Objavljeno: 31.03.2021. 08:58

Vi-la d.o.o. (Kuhacha – domaća kuhinja) traži studenta/icu za pomoć u kuhinji

Vrsta posla: pomoćno osoblje u malenom restoranu domaće kuhinje – hitna zamjena

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ilica 5 (prolaz Oktogon između Cvjetnog trga i Ilice)

Početak i očekivano trajanje posla: povremeni rad kao zamjena ili ispomoć. Prvi angažman: 6. -10. travnja 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): rad cca. 20 sati tjedno, 26,56 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Pomoć u pripremi namirnica; pranje, sjeckanje, pakiranje hrane za dostavu, izdavanje hrane za dostavu, rad s uređajima za zaprimanje hrane i na kasi (nij potrebno predznanje), održavanje radnog mjesta urednim....

Posebna znanja i vještine:

Potrebno je imati interes prema gastronomiji i osnovno iskustvo s domaćom kuhinjom, iskustvo rada za šankom je prednost ali nije uvjet, sklonost prema usluživanju i ljubazno ophođenje je ključno, urednost i čistoća osobe i odjeće se podrazumijeva

Radno vrijeme: fleksibilni smo i raspored je prema dogovoru, a pojačanje nam je potrebno u ukupnom iznosu oko 20 sati tjedno (Mi radimo pon – sri od 9h do 19h a čet – sub od 9h do 22h)

Ostale napomene i uvjeti: sanitarna iskaznica je prednost, poželjno je iskustvo u pripremi hrane i sjeckanju, kuhanju (no, to ne mora biti radno iskustvo)

Način i kontakt za prijavu studenata:

Molim javite nam se pozivom ili porukom na: 099 / 33 88 344 mailom na kuhachazg@gmail.com i navedite svoja ranija iskustva s ovom vrstom posla (ako ih imate) ili jednostavno što vas motivira za raditi ovu vrstu posla te čime nam možete baš vi pridonijeti