Sales & Marketing asistent (m/ž)

Objavljeno: 01.04.2021. 11:58

MPG d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Sales & Marketing asistent (m/ž)

Vrsta posla: Sales & Marketing asistent

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Šarengradska 1

Početak i očekivano trajanje posla: Početak 15.5.2021., trajanje po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Priprema Nielsen izvještaja i Spaceman planograma. Potpora distributerima u registraciji kemijskih i biocidnih proizvoda. Koordinacija i razvoj artwork-a. Podrška u razvoju i implementaciji POSM-a. Prijevod materijala (prezentacije, katalozi). Uredska administracija

Posebna znanja i vještine: Proaktivnost i želja za učenjem, odgovornost, komunikativnost i timski rad. Izvrsno znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu. Odlično poznavanje MS Office-a. Poznavanje Nielsena i Spacemana bit će prednost

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Ostale napomene i uvjeti: MPG traži studenta/icu koji je u mogućnosti raditi puno radno vrijeme. Nudimo jedinstvenu priliku za osobni razvoj u međunarodnom okruženju te za steći znanje kako multinacionalne tvrtke funkcioniraju/posluju.

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mail: Molim pošaljite CV na m.maras@mpg.hr