Prodaja usluga

Objavljeno: 06.04.2021. 05:56

Unicum d.o.o. traži studente/ice za prodaju usluga

Vrsta posla: Prodaja usluga

Mjesto i adresa obavljanja posla: Grad Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 04. 2021, na duži period.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): od 30 kn, bonusi, naknada za sate rada u dane državnog blagdana i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Službeni mobitel, e-mail adresa tvrke, edukacije.

Opis posla:

Prodaja usluga za kućanstva (Internet, telefon, TV, mobilna telefonija, električna energija i plin), energetskih certifikata, energetskih obnova i sl..

Kontaktiranje potencijalnih klijenta.

Izrada ponuda, organizacija sastanaka, popunjavanje zahtjeva i vođenje prateće administracije.

Posebna znanja i vještine:

Prodajne vještine

Osnove znanja rada na računalu, MS Office i sl.

Komunikativnost

Odgovornost i ambicioznost

Radno vrijeme: Fleksibilno i po dogovoru. Rad od kuće, na štandu, terenu, putem društvenih mreža i sl.

Ostale napomene i uvjeti: Službeni mobitel, e-mail adresa tvrke, edukacije.

Način i kontakt za prijavu studenata: Uz prijavu molimo  poslati kontakt podatke i kratak životopis/zamolbu na: humanresources@unicum.hr kako biste dobili termin za predstavljanje.