Administrativni posao

Objavljeno: 07.04.2021. 15:57

Printec Croatia d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: administrator – podrška uredu & HR odjelu

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: određeno (zamjena za porodiljni)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27,00 kn

Opis posla:

  • Admnistrativna podrška odjelu HR-a, financija, uredska podrška
  • Pripremu dopisa, telefonska i email komunikacija
  • Unošenje podataka o zaposlenicima u elektroničku bazu/’tool’

Posebna znanja i vještine:

  • Engleski jezik – tečno znanje (govor, čitanje, pisanje)
  • Izvrsno poznavanje MS Office-a (excel, word, powerpoint)
  • Analitičke vještine i sklonost ka rješavanju problema
  • Preciznost i točnost u radu, visoka radna etika
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Iskustvo u administrativnim poslovima i/ili u odjelu HR-a smatrati će se prednošću

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirane molimo da pošalju svoj CV putem linka u nastavku -

Vrsta posla: Administrator – HR department & Office assistance

Opis posla:

  • Dealing with various kind of administrative issues
  • Perform various office support activities
  • Provide assistance to HR, finance (absence management, health and safety assistance, invoices,
  • Uses business software applications (e.g., word processing, presentation and spreadsheet) to prepare correspondence, reports, presentations, agendas, minutes, etc.
  • Receives, screens and directs incoming calls, visitors, mail and e-mail
  • Maintains files, records, calendars and diaries
  • Interact and communicate effectively with external and internal customers
  • May arrange business travel, coordinate meeting arrangements, and/or track expenses

  • Excellent computer literacy (MS Office)
  • Excellent command of the English language
  • Attention to detail, excellent organizational skills; willingness to learn and develop
  • Hard working with a strong work ethic and proven ability to work effectively within a team
  • Communication skills, able to deal with customers on the phone or email in a calm and professional way
  • Experience in a relevant position will be advantage