Rad u turizmu

Objavljeno: 07.04.2021. 09:59

Navigare j.d.o.o. traži studente/ice za prodaju turističkih izleta

Vrsta posla:  Prodavač turističkih izleta  (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla:  MEDULIN

Početak i očekivano trajanje posla:   15.05.2021-30.09.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  35 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osiguran smještaj & edukacija

Opis posla: U potrazi smo za novim komunikativnim i veselim članovima kako bi upotpunili svoj tim.

Opis posla:
- informiranje o ponudi i prodaja brodskih izleta (opis i sadržaj izleta, mjesto i vrijeme polaska)
- direktna komunikacija s gostima i ugovaranje izleta
- pravilan pristup gostima te predstavljanje naše ponude
- davanje točnih i detaljnih informacija o izletu

Posebna znanja i vještine:

- minimalno poznavanje i snalažljivost na dva strana jezika (njemački obavezan)
- pozitivan pristup prema ljudima i radu
- motiviranost i volja za radom
- kolegijalnost
- ljubaznost i pristupačnost prema gostima
- izražene komunikacijske i prodajne vještine
- poželjno iskustvo u poslovima promidžbe i prezentacije

Ako voliš rad s ljudima, komunikativna si osoba i znaš strane jezike onda je ovo posao za tebe.

Jezici: Njemački (izvrsno), Engleski (izvrsno)

Radno vrijeme:  u smjenama

Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost napredovanja i dodatne zarade

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijavu &  Životopis slati na e-mail :  medulinboatexcursions@gmail.com

Kontakt br: 098/ 9398-850