Razno

Objavljeno: 07.04.2021. 14:57

Zona zabave d.o.o. traži studenta/icu za prodaju i pripremu fornetta

Vrsta posla: priprema i prodaja „fornetta“, održavanje higijene prostora, administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: City Center one East, Slavonska avenija 11D, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 10.4.-30.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Žuta srijeda 30 kn/h, studentski pokaz

Opis posla: priprema i prodaja „fornetta“ prema uputama franšize, predaja narudžbi, zaprimanje robe, proda i komunikacija s kupcima, održavanje higijene prodajnog mjesta

Posebna znanja i vještine: odgovornost, marljivost, komunikativnost

Radno vrijeme: petodnevni radni tjedan, 40 radnih sati, prema rasporedu

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti sa radnim iskustvom koji žive u blizini City Centera one East i imaju važeću sanitarnu iskaznicu (nije uvjet!)

Način i kontakt za prijavu studenata: motivacijsko pismo i životopis poslati na mail: matija@zona-zabave.hr