Vozač/ica

Objavljeno: 07.04.2021. 08:56

E.V.A. BLUE d.o.o. traži studente/ice za posao – Vozač/ica

Vrsta posla: USLUGA VOZAČA

Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 29.05. - 30.05.2021

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: OSOBA ĆE BITI ODGOVORNA ZA PRIJEVOZ VOZILA DO PUNONICE ZA E-VOZILA, PRIKLJUČIVANJE VOZILA NA PUNJAČ,ČEKANJE DA SE VOZILO NAPUNI TE POVRAT VOZILA DO POČETNE LOKACIJE

Posebna znanja i vještine: OBAVEZNA VOZAČKA DOZVOLA, MIN. 23G STAROSTI, ISKUSTVO AKTIVNE VOŽNJE U PROMETU MIN. 2G, SKLONOST I ZNATIŽELJA PREMA E-VOZILIMA

Radno vrijeme: 18.00 – 02.00h

Ostale napomene i uvjeti: OBAVEZNA EDUKACIJA OD STRANE POSLODAVCA PRETHODNO SAMOM OBAVLJANJU POSLA.

Način i kontakt za prijavu studenata: email: info@evablue.eu