Administrativni poslovi

Objavljeno: 11.05.2021. 14:00

Ergomed istraživanja Zagreb d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove u informacijskim sustavima ljudskih resursa

Vrsta posla: Administrativni poslovi u informacijskim sustavima ljudskih resursa

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: početak 01.06.2021. do 01.06.2022., uz mogućnost nastavka rada ako bude potrebno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn

Opis posla: Administrativni poslovi: rad u informacijskim sustavima za upravljanje ljudskim resursima

Posebna znanja i vještine: engleski jezik B2, organiziranost, snalažljivost, odgovornost s povjerljivim podacima, pažnja za detalje i predanost radu

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 9-17h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: Traže se studenti/ce s dovoljno slobodnog vremena (po mogućnosti apsolventi/ce) koji mogu raditi 4-5 dana u tjednu od 9-17. Odgovoran i ozbiljan studentski

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na e-mail adresu natasa.dzomba@ergomedplc.com