Rad u skladištu

Objavljeno: 11.05.2021. 11:59

Ledo plus d.o.o. traži studente/ice za rad u skladištu

Vrsta posla: POMOĆNI SKLADIŠNI RADNIK/CA

Mjesto obavljanja posla: ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: 24. 5. 2021. – 31. 8. 2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 KN

Opis posla:

-        Rad u skladištu – predkomora

Rad na temperaturi od 5 do 8 stupnjeva C

Obavezan rad svaki dan od ponedjeljka do subote

Rad u tri smjene koje se izmijenjuju po tjednima

Radno vrijeme: 8 sati , III. smjene koje se izmijenjuju po tjednima

Od 6.00 do 14.00 – I smjena

Od 14.00 do 22.00 – II smjena

Od 22. 00 do 6.00 – III smjena

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:  Zainteresirani studenti/ce trebaju se javiti čim prije radi pripreme za posao

Način i kontakt za prijavu studenata: sezonski@ledo.hr; 01/2385-830; 01/2385-831