Marketing

Objavljeno: 13.05.2021. 16:01

AHV Adria d.o.o. traži studenta/icu za rad u marketingu

Vrsta posla: Mlađi suradnik/ica u marketingu

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Dugave, Sarajevska cesta 29

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- Upravljanje službenim Facebook stranicama i komunikacija s korisnicima;

-  pomoć u održavanju i ažuriranju web stranice

- osmišljavanje, pisanje i prijevod sadržaja za web i društvene mreže;

- pisanje i/ili uređivanje tekstova za specijalizirane časopise u portale;

- istraživanje tržišta;

- osmišljavanje promotivnih akcija;

- osmišljavanje vizuala za potrebe promocije;

- sudjelovanje u organizaciji i provedbi evenata, prezentacija i sajmova;

- priprema izvješća i analiza;

- komunikacija i suradnja s članovima globalnog, regionalnog i lokalnog tima;

- komunikacija s vanjskim patnerima (portali, dobavljači, mediji i sl.)

Posebna znanja i vještine:

- izvrsne komunikacijske vještine i orijentiranost na detalje;

- napredno znanje MS Office paketa;

- izvrstan hrvatski i engleski jezik u govoru i pismu (dodatni jezik prednost);

- copywritersko iskustvo (prednost);

- fotografiranje i osnovna obrada fotografije (poželjno).

Radno vrijeme: 8:30h – 16:30h

Ostale napomene i uvjeti: Ljubav prema životinjama; minimalno 1 godina radnog iskustva u marketingu i/ili na sličnim poslovima.

Način i kontakt za prijavu studenata: Molimo poslati CV i motivacijsko pismo na sljedeću email adresu:  hrvatska@ahvint.com