Pomoćni poslovi-"Fornetti"

Objavljeno: 13.05.2021. 14:01

Zona zabave d.o.o. traži studenta/icu za prodaju fornetta

Vrsta posla: rad na prodajnom mjestu Pek Snack („ex fornetti“)

Mjesto obavljanja posla: CITY CENTER ONE West, Jankomir 33, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 15.05.2021.-30.09.2021. godine

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,56 kn/h

Opis posla: pomoćni poslovi na pripremi „fornetta“, punjenje prodajne vitrine, održavanje higijene prodajnog mjesta, ostali poslovi po uputi djelatnika

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, urednost, odgovornost

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak 16.30-21.30, subota 15.30-21.30, nedjelja/praznik/blagdan 8.00-14.00 ili 14.30-21.30 h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti/ce koji žive u blizini CCo West i planiraju raditi ljeto bez prekida

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis s prijavom na mail matija@zona-zabave.hr, prilikom javljanja navesti FORNETTI-CCO WEST