Rad u trgovini

Objavljeno: 13.05.2021. 15:02

SPAR Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovini

Vrsta posla: Trgovina i prodaja

Mjesto i adresa obavljanja posla: Spar, Tuškanac 53, Zagreb i Spar, Ivana Šibla 11, Zagreb.

Početak i očekivano trajanje posla: početak rada odmah, na dulji period.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: rad na blagajni i ostali pomoćni poslovi u trgovini (punjenje polica, rad s kupcima i drugo).

Posebna znanja i vještine: poželjno iskustvo rada na blagajni.

Radno vrijeme: pon-ned, do 40 h tjedno, 1 dan slobodan, smjene po dogovoru.

Ostale napomene i uvjeti:

Molimo da u prijavi pošaljete kratak životopis, navedete Vaš kontakt broj te za koju poslovnicu se prijavljujete.

Način i kontakt za prijavu studenata: Svoje prijave uz napomenu „Studentski posao Spar“ šaljite na e-mail posao@spar.hr