Rad u trgovini

Objavljeno: 14.05.2021. 13:03

Cute Zagreb d.o.o. traži studenta/icu za rad u trgovini

Vrsta posla: pomoćni radnik u prodaji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb – Ilica 49 i Hondlova 2/1

Početak i očekivano trajanje posla: svibanj 2021. godine - dugoročno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Cute team traži komunikativnu osobu koja će raditi u buticima u Zagrebu. Prednost imaju studenti/ce koji mogu raditi puno radno vrijeme (apsolventi, godina na mirovanju…).

Tvoji zadaci bili bi:

- odlično poznavanje Cute modela radne odjeće,

- usvajanje i provedba definiranih procesa rada,

- usluživanje kupaca i po potrebi preporučivanje modela,

- točno vođenje blagajne i izdavanje računa,

- pripremanje, slaganje i izlaganje odjeće te briga o imidžu i urednosti trgovine.

Posebna znanja i vještine: Timski rad, sposobnost rada u aktivnom i dinamičnim okruženju, preciznost, točnost i pouzdanost te ozbiljan pristup radu.

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka te svaka druga subota

Ostale napomene i uvjeti: MJESTO RADA: Ilica 49 i Hondlova 2/1 (obje lokacije obavezne)

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis mailom na work@cute.hr s naslovom: „PRODAJA, Vaše ime“