Anketiranje kupaca

Objavljeno: 17.05.2021. 16:01

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d.  traži studente/ice za poslove anketiranja kupaca

Vrsta posla: anketiranje kupaca

Mjesto obavljanja posla: Mali Lošinj

Početak i očekivano trajanje posla: školovanje 4.6.2021., period anketiranja 7.6. – 13.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Prema potrebi mogu biti plaćeni putni troškovi (2kn/km) za studente koji nemaju mjesto prebivališta na području grada u kojem se provodi anketiranje. Prednost imaju studenti s mjestom prebivališta u Malom Lošinju.

Opis posla: anketiranje kupaca u trgovini Lidla u Malom Lošinju

Posebna znanja i vještine: posjedovanje studentskog ugovora kroz 6. mjesec 2021.

Radno vrijeme: Predviđen je smjenski rad i to od ponedjeljka do subote u trajanju od 6-7 sati te nedjeljom do najviše 5 sati. Potrebna je dostupnost tijekom cijelog tjedna, jer se anketiranje kupaca provodi tijekom cijelog radnog vremena trgovine.

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni: moguć smjenski rad

Ostale napomene i uvjeti:

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti neka se prijave do 2.6.2021. putem linka https://jobs.lidl.com/code_cui?HR-016827