Promidžba

Objavljeno: 17.05.2021. 08:00

Medisint j.d.o.o. traži studenta/icu za izrada digitalnih članaka i postova na društvenim mrežama

Vrsta posla: Izrada digitalnih članaka i postova na društvenim mrežama….

Mjesto i adresa obavljanja posla: posao od kuće

Početak i očekivano trajanje posla:  po dogovoru, dulji period - nekoliko mjeseci….

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Izrada stručnih / marketinških članaka i postova za društvene mreže s tematikom usko vezanom uz lijekove, medicinske proizvode, te zakonsku regulativu navedenih područja. Očekivana je obrada podataka na zadanu temu iz dostupnih javnih izvora (Internet) te sumiranje prikupljenih informacija u obliku članka ili posta za društvene mreže na engleskom jeziku

Posebna znanja i vještine: preferiramo studente/ice farmacije, medicinske biokemije, medicine ili drugih biomedicinskih usmjerenja, poznavanje engleskoj jezika u pismu, osnovane informatičke vještine za potrebe pretrage podataka na mreži, osnovna poznavanja programskog okruženja MS Office ili slično za izradu tekstualnih dokumenata

Radno vrijeme: po dogovoru ( do 4h tjedno)

Ostale napomene i uvjeti: tražimo studenta / studenticu (m/ž) viših godina studije biomedicinskog usmjerenja koji je u mogućnosti raditi od kuće te izrađivati samostalno na engleskom jeziku članke iz područja farmacije / medicine na zadanu temu. Posao se obavlja povremeno, prema vlastitim mogućnostima, od kuće. U prijavi molimo obavezno naznačiti ime i prezime, naziv i godinu studija, radno iskustvo (ako ga ima) te broj mobitela.

Način i kontakt za prijavu studenata: medisint@medisint.com s naslovom: Studentski posao – Ime + Prezime