Administrativni poslovi

Objavljeno: 18.05.2021. 11:01

SPAR Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: SPAR Hrvatska d.o.o., Slavonska avenija 50, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: početak rada odmah, a trajanje posla 6 mj.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: rad u Odjelu ljudskih resursa. Zadaci: regrutacija potencijalnih kandidata za radna mjesta u trgovinama korištenjem različitih regrutacijskih kanala, komunikacija HZZ-om i agencijama za zapošljavanje, objava internih i eksternih natječaja za posao, sudjelovanje u aktivnostima usmjerenim ka privlačenju potencijalnih kandidata i promoviranju poslodavca kao poželjnog mjesta za rad, vođenje različitih baza podataka o kandidatima i popratnih evidencija, sudjelovanje u provođenju strukturiranih izlaznih intervjua prema zadanom upitniku.

Posebna znanja i vještine: osnovno poznavanje Excela i dobro poznavanje engleskog jezika (najmanje razina B1).

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, od 8.30 h do 17 h (petkom do 14.30 h).

Ostale napomene i uvjeti: -

Način i kontakt za prijavu studenata: Svoje prijave sa životopisom šaljite na e-mail posao@spar.hr s napomenom „Studentski posao – centrala“.