Administrativni posao

Objavljeno: 19.05.2021. 16:03

KupiMe.hr ztaži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: studenta / ica za administrativne poslove i korisničku podršku

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagorska 15, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 1.6.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

KupiMe.hr uspješno posluje od 2010. godine i do ovog trenutka se visoko pozicionirao među vodećim stranicama ovog tipa u Hrvatskoj i kao lider među stranicama u Srbiji. Svakoga dana nudimo privlačne i vrlo povoljne ponude usluga uz popuste do čak 90%. Wellness, spa i fitness centri, saloni ljepote, kulturni i sportski događaji, koncerti, edukacije... su među uslugama na koje korisnici KupiMe ostvaruju visoke popuste putem kupona.

- komunikacija s kupcima putem telefona, e-maila, društvenih mreža i live chata na online shop-u

- javljanje na telefon te pružanje relevantnih informacija o proizvodima,  narudžbama te uslugama

- osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

- praćenje sustava dostavnih službi te provjera adresnica i paketa

- objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama (po potrebi)

- import proizvoda putem excel tablica te ispravljanje zaliha proizvoda u sustavu

- suradnja s drugim odjelima

Posebna znanja i vještine: napredno znanje MS Office, znanje engleskog jezika, organiziranost, samostalnost, pozitivan stav, vedrina te komunikacijske vještine

Prednost: rad u korisničkoj službi, rad u webshopu

Radno vrijeme: 8 – 16 ili 9 – 17

Ostale napomene i uvjeti: prije samostalnog rada osigurana je edukacija i mentorstvo

Poslati životopis s napomenom ''Studentski posao'' na poslovi@kupime.hr do 25.5.2021.