Marketing

Objavljeno: 19.05.2021. 08:01

Apriori world j.d.o.o. traži studente/ice za odnose s javnošću, marketing i branding

Vrsta posla: studentska praksa – odnosi s javnošću, marketing, branding

Mjesto i adresa obavljanja posla: Florijana Andrašeca 18a, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 7.6. – 6.9.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: praćenje i izrada statističkih podataka, aktivno sudjelovanje u organizaciji projekata, nadzor i upravljanje društvenim mrežama, osnove marketinške strategije i brandinga

Posebna znanja i vještine: studenti/ce komunikacija, odnosa s javnošću, novinarstva, marketinga ili nekog drugog društvenog smjera, poželjno studenti zadnje godine preddiplomskog ili prve/zadnje godine diplomskog studija; poželjno prethodno profesionalno iskustvo u obliku prakse, studentskog posla i sl.; znanje engleskog jezika, ostali jezici su prednost; poznavanje MS Office paketa, posebno Excel i PowerPoint; rad s društvenim mrežama (Facebook, LinkedIn, Instagram, Tik Tok), upravljanje vremenom, fleksibilnost, prilagodljivost, timski rad, organizacijske vještine

Radno vrijeme: prema dogovoru, 6-8 sati dnevno

Ostale napomene i uvjeti: zainteresirani trebaju poslati CV i motivacijsko pismo

Način i kontakt za prijavu studenata: andela.peric@aprioriworld.com