Razno

Objavljeno: 19.05.2021. 10:01

Nativa media j.d.o.o. traži studenta/icu za posao – Novinar/ka

Vrsta posla: Novinar

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kuna/ po kartici teksta

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Tvrtka Nativa media traži student/ica viših godina Filozofskog fakulteta ili FPZG, ali i studente ostalih fakulteta koji zadovoljavaju uvjete, za posao:

Novinara/novinarke na internetskom portalu Naturala.hr za pisanje članaka lifestyle tematike.
Posebna znanja i vještine: Visoka gramatička i jezična pismenost, interes za lifestyle teme
Radno vrijeme: fleksibilno

Ostale napomene i uvjeti:

-          priložiti CV i linkove na članke (nevažno koje tematike) koje ste pisali

-          u mailu napisati koje vas lifestyle teme privatno interesiraju, kao i razlog/motivaciju za prijavu

Način i kontakt za prijavu studenata:

-          Poslati prijavu na andrea@naturala.hr

-          Subject maila «Prijava za novinarski posao»

-          Prijave se primaju do 29.5.2021.

Kontakt za Student servis (osoba, tel./e-mail): Andrea Šitum, andrea@naturala.hr, 095/5080-653