Rad u IT odjelu

Objavljeno: 20.05.2021. 14:02

Porsche leasing d.o.o. traži studenta/icu za rad u IT odjelu.

Opis posla

  • Instalacija i konfiguriranje programa (Windows, Lotus Notes, Office 365….)
  • Podrška korisnicima u svakodnevnom radu
  • Osnovno održavanje informatičkog sistema (printeri, radne stanice…)
  • Sudjelovanje u kreiranju digitalne strategije

Što očekujemo:

  • Volja i želja za radom
  • Organiziranost, pedantnost i urednost
  • Poznavanje Windows operativnog usutava i Office paketa
  • Osnove funkcioniranja LAN-a
  • Poznavanje osnova baza podataka (MS SQL)
  • Odgovornost prema zadacima i sredstvima za rad

Nudimo:

  • satnica: 30,00 kn
  • radno vrijeme: 08:00 sati do 16:30 sati od ponedjeljka do četvrtka, petkom od 08:00 sati do 14:00 sati
  • planirani početak rada: 01.06.2021.
  • rad u mladom i dinamičnom timu u aktivnom okruženju

Napomena:

Primamo isključivo studenta/icu sa studija informatičkog smjera po mogućnosti sa studentskim pravima do 12/2022.

Svoj životopis sa fotografijom na hrvatskom jeziku molimo dostavite na e-mail hrvoje.jerkic@porsche.hr najkasnije do 27.05.2021. godine.

Šifra poslodavca: 164178.